Montáž LPG

Nejvíce oblíbeným druhem alternativního paliva je v poslední době LPG. Je to hlavně kvůli nízké ceně přestavby a velmi široké síti čerpacích stanic, ale především kvůli spolehlivosti systémů a ceně paliva. Přestavba na LPG je záležitost 1-2 dnů a pak jezdíte za zhruba polovinu peněz co předtím. Moderní systémy už nemají nic společného s historickými přestavbami co se dělaly před lety. Také bezpečnost provozu je na daleko vyšší úrovni než vlastní provoz na benzín. A pověry že je plyn nebezpečný a že “bouchá” se nezakládají na pravdě. Aby bylo LPG výbušné potřebuje aby poměr vzduchu a LPG byl mezi 8-18% což není možné dosáhnout tím že plyn uniká. A nádrž určitě neprorazíte běžným provozem, na LPG jezdí hodně offroadů a jejich nádrže dostávají  údery od kamenů a mají pouze povrchové škrábance.

 

Výhoda přestavby u nás

Nabízíme přestavby na LPG od renomovaných firem které splňují nejpřísnější předpisy jak ČR, tak EU. ISO 9001 je samozřejmostí.  Po dobu přestavby vám zapůjčíme náhradní vozidlo.  Časté argumenty odpůrců LPG jsou drahé revize a nutnost výměny filtrů LPG, ale revize máte u našich přestaveb doživotně ZDARMA, a cena filtrů je okolo 200,- což je levnější než filtry u naftových motorů.

Ceny přestaveb jsou dány počtem válců a požadovaným systémem. Doporučujeme sekvenční vstřikování které dokáže dokonale dávkovat LPG do motoru a zvedne vám spotřebu max o 10% oproti benzínu. A snadno si spočítáte, že je lepší tankovat za 16,- litr LPG než za 36,- benzín.  Ceny přestaveb LPG jsou konečné a nestane se, že bychom je v průběhu přestavby navýšily (na čem se domluvíme platí). Samozřejmostí je kompletní záruční i pozáruční servis. Nestane se že se budeme vymlouvat na to že problém není v LPG ale v autě atd. Vy máte auto a my vám poskytneme kompletní servis, takže ať je závada kdekoli my ji odstraníme a vy pouze jezdíte.

 

Ceny montáží jsou uvedeny včetně DPH

cena

Vozidla s karburátorem

9 900 Kč

Monovstřikování

14 000 Kč

Vícebodové vstřikování

16 900 Kč

Sekvenční vstřikování tříválec

21 500 Kč

Sekvenční vstřikování čtyřválec

22 500 Kč

Sekvenční vstřikování šestiválec

25 999 Kč

Sekvenční vstřikování osmiválec

28 500 Kč

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.